Liberty Direct

Poza obowiązkowym ubezpieczeniem samochodu OC firma Liberty Direct posiada także w swojej ofercie :

Ubezpieczenie AC

Firma Liberty Direct kierowcom, którzy wykupili dobrowolne (dodatkowe) ubezpieczenie AC gwarantuje wypłatę należnego odszkodowania w przypadku:

  • uszkodzenia samochodu lub innego pojazdu mechanicznego,
  • zniszczenia auta lub jego elementów wyposażenia w zaistniałym wypadku,
  • działania osób niepożądanych – chuligani,
  • nieprzewidywalnych zjawisk atmosferycznych,
  • kradzieży pojazdu lub jego wyposażenia.

Mini Assistance – pomoc na drodze

Jest to opcja dzięki, której Liberty Direct zapewnia nam pomoc w wypadku drogowym na terenie całego kraju. Wybierając jakikolwiek „pakiet” Liberty Direct, możecie otrzymać gratisowo ubezpieczenie samochodu Mini Assistance. Warto zauważyć, że przy wyborze ubezpieczeń komunikacyjnych, Towarzystwo Ubezpieczeń Liberty Direct honoruje wszystkie zniżki uzyskane wcześniej za bezkolizyjną jazdę.

Jeśli odpowiadają Ci warunki ubezpieczenia Liberty Direct, zapraszamy na stronę główną – tam będziesz mógł kupić najtańsze ubezpieczenia przez internet!

Premium Assistance

Ochrona samochodu Premium Assistance działa nie tylko na terenie całej Polski, ale i także w Europie. Jest to polisa dodatkowa dzięki, której otrzymamy pomoc w przypadku usterki auta (niezależnie od tego gdzie się znajdziemy, otrzymamy nowe części zamienne, samochód zastępczy, paliwo, zakwaterowanie, pomoc prawno-finansową, administracyjną, opiekę nad bliskimi, transport medyczny oraz hospitalizację).

Ubezpieczenie NNW

Dzięki ubezpieczeniu NNW, Liberty Direct gwarantuje świadczenia w przypadku:

  • trwałego uszczerbku na zdrowiu,
  • śmierci.

Ubezpieczyć się może kierowca jak i pasażerowie pojazdu – kwota ubezpieczenia NNW to nawet 20.000zł.

Liberty Direct to powszechnie znana firma. Zaufała jej ogromna liczba kierowców – zarówno w naszym kraju jak i poza granicami RP. W przygotowanych pakietach na pewno znajdziemy coś dla siebie.

Ubezpieczenie szyb

Ciekawa opcja dla tych, którzy nie chcą ryzykować utraty zniżek z autocasco. Ubezpieczenie szyby chroni wszystkie szyby w pojeździe. Odpowiedzialność Towarzystwa do kwoty 2500.

Tekst został zaczerpnięty ze strony firmowej www.libertydirect.pl – Towarzystwa Ubezpieczeniowego Liberty