LINK4

Ubezpieczenie AC

W ramach AC LINK 4 zapewnia swoim klientom zabezpieczenie finansowe w przypadku, gdy to ich samochód spowoduje wypadek, lub gdy samochód klienta ucierpi w wyniku dewastacji, kradzieży, zdarzeń losowych na terenie całej Europy. Można wybrać wariant Warsztat (zniesienie amortyzacji części) lub Kosztorys.

Smart Casco

Jest to tańsza wersja ubezpieczenia AC. Zapewnia wypłatę odszkodowania w przypadku gdy samochód klienta korzystającego z ubezpieczenia Smart Casco zostanie zniszczony lub uszkodzony w wyniku kradzieży, pożaru, wybuchu, uderzenia pioruna. Nie obejmuje natomiast szkód wyrządzonych przez ubezpieczonego.

Szyby 24

Firma LINK 4 w ramach ubezpieczenia Szyby 24 zapewnia ochronę szyb samochodowych w razie ich uszkodzenia lub zniszczenia w wyniku wypadku, działania osób trzecich lub innych czynników zewnętrznych. Klienci LINK 4 korzystający z ubezpieczenia Szyby 24 maja do pomocy konsultanta LINK 4 oraz sieć warsztatów NordGlass.

Ubezpieczenie NNW

Firma LINK 4 w ramach ubezpieczenia NNW zapewnia swoim klientom wypłatę odszkodowania w przypadku utraty zdrowia lub życia w wyniku wypadku samochodowego.

AUTO Assistance 24

Ubezpieczenie Auto Assistance 24 gwarantuje klientom pomoc w organizacji i pokryciu kosztów pomocy technicznej na wypadek awarii, unieruchomienia, uszkodzenia i kradzieży samochodu. W zależności od potrzeb klienta, można wybrać spośród opcji: Kraj Pomoc 24 oraz Europa Pomoc 24.

Zielona Karta

Posiadając OC w LINK 4 Zieloną Kartę otrzymujesz gratis. Zielona Karta to obowiązkowe ubezpieczenie w niektórych krajach Europy.

KUP NAJTAŃSZE OC PRZEZ INTERNET SPRAWDŹ NASZE CENY!

Ubezpieczenie od kradzieży

Jest to ubezpieczenie, które obejmuje kradzież na terenie Polski. Udział własny wynosi 10%, czyli w razie kradzieży Link4 wypłaci 90% wartości rzeczywistej pojazdu. Jest to oferta dla posiadaczy pojazdów w wieku 6-15 lat. Ubezpieczenie kosztuje 190 złotych – dla samochodów do 20 000 wartości oraz 290 złotych dla aut wartych więcej niż 20 000 złotych.

Samochód zabytkowy

Ubezpieczenie Samochód zabytkowy skierowane jest do wszystkich kierowców aut zabytkowych, historycznych i starszych niż 40 lat. LINK 4 Posiada bardzo szeroki i atrakcyjny pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych zarówno w kraju jak i za granicą.

Motocykl

Dla wszystkich posiadaczy jednośladów, Link4 przygotował atrakcyjną ofertę, która obejmie ochroną kierowcę oraz pojazd. Dodatkowym ubezpieczeniem dla motocyklisty możne być pakiet assistance.